Susikurkite šventę kartu su Kalėdų seneliu…

Kaip smagu sulaukti Kalėdinių dovanų, tačiau seniai esame išaugę iš to amžiaus, kai tikėjome Kalėdų seneliu ir puikiai suprantame, iš kur dovanos atsiranda. Mes Jums siūlome kai ką įdomesnio – pasidovanokite sau savo rankų darbo dovanas arba nuostabią, išskirtinę šventę!

Šalikų gamyba

saliku_gamyba_kaledu_senis

Šalikas – puikis žiemos aksesuaras, tad per pusvalandį, padedami Kalėdų senelio ir jo asistentų galėsite sukurti nuostabų, sau asmeniškai skirtą šaliką, kuriuo puošitės tiek per Kalėdas, tiek ir likusiomis žiemos dienomis. Pusvalandžio trukmės programa – šaunus būdas pasimėgauti kalėdinėmis nuotaikomis kartu su kolegomis ar draugų rate.

Kalėdiniai šaržai

šaržai

Norite net ir vasarą prisiminti, kaip atrodėte per Kalėdas? Jums reikia kalėdinio šaržo! Tai puiki dovana visam kolektyvui, kurią galėsite kabinti ant sienos įmonės koridoriuose ar kiekvienas savo kabinete! Esame tikri – Jūsų klientai tai įvertins taip pat, kaip ir Jūs patys.

Street art marškinėlių gamyba su trafaretais

tapyba-ant-maikuciu

Norintiems kiek mažiau žiemiško akseusaro Kalėdų senelis siūlo pasidovanoti per traferetą pieštus marškinėlius, kurie primins apie puikiai praleistą laiką ne vienerius metus. Už pačius marškinėlius kur kas įdomesnė visa pramogos eiga – garantuojame, jog nenusivilsite!

Tapyba ant puodelių

Tapyba_ant_puodelio

Biure dirbantys žmonės sunkiai įsivaizduoja savo dieną be kavos ar arbatos. Iš saujų jos niekas negeria, tad kiekvienas turi po puodelį. Mes siūlome per šias Kalėdas pasidovanoti unikalų, savo rankomis tapytą puodelį. Manote, kad esate prastas tapytojas? Kalėdų stebuklas įvyks ir įsitikinsite, kad teptuką valdote kur kas geriau nei įsivaizdavote.

Kalėdiniai kokteliai iš Drunk Santa Claus dirbtuvių

Audringas kalėdinis vakarėlis? Puiku! Siūlome Jums išskirtinę vakaro pramogą iš Drunk Santa Claus kokteilių dirtuvių. Suitcase tipo baras, aukščiausio lygio barmenai, daugybė eksperimentų – tai tikrai pagyvins Jūsų Kalėdinį įmonės vakarėlį.
Platus Kalėdinių pramogų pasirinkimas neleis Jums nuobodžiauti – kiekvienas tikrai gali rasti tai, kas jam atrodo geriausia!

Kalėdos Havajuose

kaledos_havajuose

Lietuviams labai keistos šiltos ir ne baltos Kalėdos, tačiau ši šventė populiari net ir karštuose Havajuose! Pasijuskite lyg būtumėte už tūkstančių kilometrų, pamirškite sniegą už lango ir rūsčią žiemą – karštos Kalėdos Havajuose atvyksta pas Jus!

Improvizuok kartu su Kalėdų seneliu – Improvizacijų šou

improvizaciju-sou-su-Kaledu-seneliu

Sakoma, jog geriausi pramoga yra dalinai spontaniška, su šiek tiek chaoso ir kupina improvizacijų. Kodėl gi nepamėginus Kalėdų šventės metu šiek tiek sau leisti paimprovizuoti kartu su Kalėdų seneliu!

Improvizacijų vakaras gali tapti Jūsų įmonės kalėdinės šventės hitu, tad pasirinkę šią pramogą tikrai neprašausite pro šalį, o tik maloniai visus nudžiuginsite.

Protmūšis su Kalėdų seneliu

Protmusis-su-Kaledu-seneliu

Ar žinojai, kad Kalėdų senelis nėra vien tik dovanų maišo nešikas ir ilgabarzdis raudonskruostis? Jis gali būti ir labai protingas bei gudrus, užduodantis suktus klausimus ir priversiantis vardan dovanų kaip reikiant pasukti galvą! Siūlome Jums įdomią, žaismingą ir intelektualią pramogą – protmūšį su Kalėdų seneliu. Ar sugebėsi atsakyti į klausimus, vertus šventinės dovanėlės?

Muzikos ritmais per Laplandiją

Muzikos-ritmais

Muzika ir šventės yra neatsiejama dalis. Tačiau ar žinai, kokią muziką klauso tikrasis Kalėdų senis? O gal kartu su juo pašoktum? Muzikos ritmais per Laplandiją persiristi siūlo mūsų specialistų komanda, paversianti Jūsų šventę išties nepakartojama!

Bad Santa – pilna vakarinė programa įmonėms

bad_santa_kaleu_senelis

Kalėdų Senelis – toli gražu ne tik vaikų šventės personažas. Įmonėms siūlomas kiek kitos – blogasis senelis (bad santa), kuris pasirūpins pilna vakarine nevaikiška pramoga. Ieškote nestandartinio sprendimo savo įmonės šventei? Šiek tiek blogio, truputėlis žavesio ir dar kiek nepatogumo – visa tai Jums ir Jūsų kolektyvui tikrai naudinga šaltuoju metų laiku!

Pakvieskite Kalėdų senį į svarbiausią metų šventę!